Į mokyklą!

Mokslas yra besvoris. Brangenybė, kurią mes visi lengvai nešiojame. Tačiau visai šalia yra vaikų, kurie rudenį ir mokslo metus pasitinka su nerimu ir baime. Nes einant kaimo taku į mokyklą didelius atstumus, šąla pavasariniais batukais apautos kojos, o kuprinė plyšta ar net ją keičia maišelis. Džiaugiamės galėdami padėti sudėtingomis sąlygomis augantiems vaikams į mokyklą eiti su plačia šypsena, nauja kuprine, pilna sąsiuvinių ir pieštukų, švariais rūbais bei visomis reikiamomis priemonėmis. Vaikai ima laukti rudens, turi motyvacijos mokytis ir nebepatiria kartais nepakeliamų patyčių. Tikime gerumu ir mažais žingsneliais einame į svarbius pokyčius.

Mokslo metų pradžiai ir skurdžiose šeimose gyvenantiems vaikams pagelbėti skirta iniciatyva - parama visomis reikalingomis mokyklinėmis priemonėmis, naujais rūbais, kuprinėmis - nuo 2014 m. jau pasiekė apie 300 vaikų.

Nuo 2015 m. kasmet prieš Rugsėjo 1-ąją ir Kalėdas dovanojame maisto sudėtingomis sąlygomis augantiems Plungės raj. vaikams. Esant poreikiui arba socialinių darbuotojų prašymu, organizuojame ir skubią pagalbą maisto produktais. Iš viso vaikams nuvežta apie 400 dėžių įvairaus maisto.